AVM'leri Özel Harekatçılar Koruyacak - Uzman Asker

SON DAKİKA
Uzman Çavuş Nasıl Olunur ? Jandarma’dan Adaylara Uyarı Jandarma 2017/4 Uzman Erbaş ( Çavuş ) Alımı Devam Ediyor. 2017-2 Lojistik Branşlı Uzman Çavuş Alım Başvuru Sonuçları Açıklandı. Sınır Ötesindeki TSK Personeline Tazminat Müjdesi Okul Okumadan Uzman Çavuş Olunabilir mi ? Bingöl’de 10 Terörist Etkisiz Hale Getirildi.
Anasayfa / Gündem, Polis Oca 9, 2017 141 views

AVM’leri Özel Harekatçılar Koruyacak

Artan terör olayları nedeniyle AVM’lerde emekli Özel Harekat polislerinden oluşacak timler görev yapacak. Askeri üniforma giymeyecek ve sivil olarak görev alacak emekli özel harekatçılar, olası bir durumda hemen müdahale edecek.

Akşam gazetesinin haberine göre; artan terör olayları nedeniyle AVM’lerde güvenliklerin arttılması kararlaştırıldı. İstanbul’daki bazı AVM’ler emekli özel harekat polislerinden oluşan güvenlik timleri kuracak.

Doğu ve Güneydoğu’da çatışma deneyimi olacak emekli özel harekat polislerinden oluşacak ekipler AVM lerin içerisinde görev alacak ve olası bir durumda hemen müdahale edecek.

AVM’ler düşündükleri bu sistemin yasal olarak uygulanması ve silah kullanaması ile ilgili düzenlemeleri gözden geçirecek.

Bir önceki yazımız olan 97/1 Acemi Birliği Ne Zaman Açıklanacak ? başlıklı makalemizde 97/1 acemi birliği sorgulama, 97/1 ne zaman askere gidecek ve 971 askere ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Her Türlü Soru ve Yorumunuzu Aşağıda Belirtebilirsiniz.

Inline
Inline