2017 Polis Akademisi Alımı - Uzman Asker

SON DAKİKA
Uzman Çavuş Nasıl Olunur ? Jandarma’dan Adaylara Uyarı Jandarma 2017/4 Uzman Erbaş ( Çavuş ) Alımı Devam Ediyor. 2017-2 Lojistik Branşlı Uzman Çavuş Alım Başvuru Sonuçları Açıklandı. Sınır Ötesindeki TSK Personeline Tazminat Müjdesi Okul Okumadan Uzman Çavuş Olunabilir mi ? Bingöl’de 10 Terörist Etkisiz Hale Getirildi.
Anasayfa / Polis Alımı Oca 8, 2017 816 views

2017 Polis Akademisi Alımı

2017 Polis Akademisi Alımı duyuruldu. Polis akademisi resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre 2017 bahar dönemi için 35 öğrenci alımı yapılacağını duyurdu.

Bildiğiniz gibi polis akademisi bir yüksek lisans programıdır. Polis akademisi öğrenci alımları için ALES belgesi gerekmektedir.

Başvuruların 13 Ocak 2017 tarihine kadar süreceği belirtilen açıklama; öğrenci başvurularında öğrenci adaylarının şahsen başvuru yapması gerektiği ve eksik yada yanlış dosyası olan adayların direkt olarak eleneceği açıklandı.

Alım Yapılacak Öğrenciler;
– Güvenlik Stratejileri ve Yönetimi 5 adet
– İstihbarat Araştırmaları 5 adet
– Suç Araştırmaları 5 adet
– Uluslararası Güvenlik 5 adet
– Ceza Adaleti 5 adet
– Ulaşım Güvenliği ve Yönetimi 5 adet
– Adli Bilimler 5 adet

Gerekli Belgeler;
– Başvuru Dilekçesi
– Diploma aslı ve fotokopisi
– Nüfus Cüzdanı ve fotokopisi
– 1 adet yarım kapaklı dosya
– 1 adet şeffaf dosya  
– 100 TL yatırdığını gösteren makbuz
– ALES sonuç belgesi
– ÜDS, KPDS, YDS sınavlarından birinin sonuç belgesi

Daha detaylı bilgi için Polis Akademisi Resmi Web Sitesi‘ni ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Jandarma Genel Komutanlığı KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde eleman alımı ve Jandarma Genel Komutanlığı KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Yapıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
polis akademisi ALIMLARI 2017, polis akademısı ne ögrenci alimi, akademi alımı, polis akademisi 2017, polis akademisi 2017 alım, polis akademisi 2017 alımı
Etiketler

Her Türlü Soru ve Yorumunuzu Aşağıda Belirtebilirsiniz.

Inline
Inline